Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Відпочинок

Дозвілля

У вільний від лікування час Вам запропонують екскурсійні поїздки в музей та склеп-мавзолей видатного хірурга М.І. Пирогова у Вінницю, найбільший плаваючий фонтан у Європі (фонтан Roshen у Вінниці), музей Чайковського в Браїлові (під Жмеринкою), Остріг, Почаївську лавру, Кам`янець - Подільський, Меджибож, Самчики та в інші цікаві місця. Є можливість відвідати недорогий речовий ринок у місті Хмельницькому.
Невід'ємною складовою лікувального процесу є культурно-масова робота, яка проводиться у клубі. На його сцені проходять концерти відомих співаків та гумористів, є бібліотека.
Для тих пацієнтів, які бажають не лише полікуватися і відпочити, але і добре розважитись увечері, функціонує широка мережа різноманітних кафе, барів та ресторанів (поряд із МРЦ). Вам завжди раді і готові запропонувати безліч страв та напоїв на будь-який смак.
Улюбленим місцем відпочинку є парк реабілітаційного центру , пляж та берегова зона. Тут ви зможете усамітнитись серед тиші парку, відпочити від міської метушні. Пішохідні прогулянки в парковій зоні поліпшують настрій, сон, апетит, послаблюють задишку, головний біль, дратівливість. На березі річки, на території МРЦ функціонує кафе-бар "Берег". Тут Вам запропонують смачні страви, каву, чай, гарячий шоколад та багато іншого. На живописному березі річки розміщені альтанки, гойдалки, пірс для охочих порибалити.
Великою популярністю користується також і спортивно-оздоровчий комплекс. Тут проводяться заняття з професіональним інструктором, а саме: загальний комплекс вправ, індивідуальні комплекси та індивідуальна розробка суглобів кінцівок та хребта. Також виконуються вправи на апаратах механотерапії. Спортивно-оздоровчий комплекс розташований в 20 метрах від      р. Південний Буг, поряд доглянутий пляж, дитячий та спортивний майданчик, альтанки, мангали. Це улюблене місце відпочинку наших пацієнтів, приваблює своєю красою у будь-яку пору року. Пішохідні прогулянки попарно або одиноко, ігри у волейбол, теніс підвищують настрій. Через річку прокладений пішохідний місток. Бажаючі, в теплу пору року, ходять або бігають ранком босоніж по росистих лугових травах по березі річки, дихають виключно чистим повітрям і отримують не тільки лікувальний фактор, але й незабутню насолоду.

 

(с) 2023

Запис до лікаря