Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Проживання

МРЦ "Південний Буг" - це оздоровниця, яка розрахована на 170 місць.  Наші корпуса знаходяться в самому серці міста, близько до центральної вулиці. В той же час, його розміщення біля річки Південний Буг надає змогу усамітнитися та насолоджуватися приємним проведенням часу.

В МРЦ порядок, професійне та виключно доброзичливе обслуговування, українська гостинність, на території тиша та спокій, такий же стан і в корпусах, в кімнатах чисто, охайно та комфортно, все це не залишає байдужим жодного пацієнта.

До послуг відпочиваючих 3 комфортабельних спальних корпуси з одномісними, двомісними номерами, а також номерами типу „Люкс”.

Спальні корпуси розміщені за 50-100 м. від річки Південний Буг в парковій зоні. Номери з усіма зручностями, LCD-телевізором та холодильником. У всіх номерах є балкони. Вода холодна та гаряча безперебійно, санвузол (душова кабінка, умивальник, туалет), сейф, фен, утюг, доступ до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi.

До ваших послуг також платна автостоянка, яка охороняється цілодобово.

Номери «Люкс» : 2-х кімнатні, 1-но або 2-х місні, з євроремонтом, площею 35-40 кв. м. Всі номери з балконами, меблі з натурального дерева, сучасний дизайн, зручні м'які куточки, телевізор, супутникове телебачення, набір столового посуду. Спальні ліжка є роздільні і спарені.

Номери «Люкс покращений» : 2-х кімнатні, 1-но або 2-х місні - з євроремонтом, є домашній кінотеатр, телефон, аудіо- та відеомагнітофони, CD-програвач, супутникове телебачення, меблі з натурального дерева, сучасний дизайн, зручні  м'які куточки, кондиціонер ,сейф, пилосос, фен, утюг, набір столового посуду. Балкони з видом на річку Південний Буг.

Всі номера підвищеного комфорту мають спліт-системи(тепло-холод), а також більшість з них облаштована 2-ма телевізорами LСD.

 

Вартість путівок в МРЦ МВС України «Південний Буг»

(лікування, харчування, проживання)

 

Категорія номера

Ціна путівки,

грн./добу

Ціна путівки на додаткове місце,

грн./добу

Ціна путівки на основне місце для дітей ,    грн./добу

Ціна путівки на додаткове місце для дітей,       грн./добу

Ціна путівки кардіологічного типу

Зал в їдальні для харчування

2-х місний, 1-кімнатний «Стандарт»

852

--

710

675

1056

№2

1-місний, 1-кімнатний «Напівлюкс»

1122

--

--

--

1326

Vip-зал

2-х місний, 1-кімнатний «Напівлюкс»

930

--

775

696

1134

№2

1-но місний, 1кімнатний  «Напівлюкспокращений» *

1314

_

   _

_

1470

Vip-зал

2-х місний, 1-кімнатний «Напівлюкспокращений»*

1122

1026

935

855

1278

№2

1-місний, 2-х кімнатний «Люкс»

 1536

--

--

--

1740

Vip-зал

2-х місний,2-хкімнатний «Люкс»

1122

900

935

750

1326

Vip-зал

1-місний, 2-х кімнатний «Люкс покращений»*

1728

--

--

--

1884

Vip-зал

2-х місний,2-х кімнатний «Люкс покращений»*

1314

1092

1095

910

1470

Vip-зал


* у вартість путівки додатково входить: спелеотерапія, підводний душ-масаж у радоновій або прісній воді, мінеральна лікувальна вода «Моршинська»     

При розміщенні дітей віком до 5-ти років з батьками  в одному номері, без надання додаткового місця,  плата за проживання дітей не стягується ( підстава - Наказ Державної туристичної адміністрації України № 19 від 16/03/2004 року «Про затвердження Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг»).

Усі пацієнти, які придбали путівку за повну вартість, отримують лікувальне 4-разове харчування по  системі попереднього замовлення.

Бажаючі придбати тільки санаторно-курортне лікування, без надання послуг проживання та харчування, можуть придбати курсівку.

Доплата  по Програмі реабілітації на санаторно-курортному етапі пацієнтів після перенесеної коронавірусної інфекції (СOVID-19)  до санаторно-курортного лікування  становить 2 435,00-2 585,00 грн. на 12 календарних днів - мінімальний курс лікування.

Оплатити вартість путівки можливо готівкою (у касу МРЦ) та пластиковою карткою (платіжний термінал у касі центру). В МРЦ встановлена єдина розрахункова година – 8-ма година поточної доби за місцевим часом.

Другий і третій спальні корпуси з'єднані теплими переходами з лікувальним корпусом та ванним відділенням.

 

Харчування

У лікуванні позитивний ефект досягається не лише терапевтичним та медикаментозним шляхом, але й раціональним харчуванням.
Харчування в Центрі 4-х разове, в одну зміну, по системі індивідуального попереднього замовлення. Меню семиденне, сезонне, збалансоване по основних хімічних інгредієнтах, амінокислотному складу та калорійності. Для дієтичного харчування забезпечується 10 столів по Певзнеру. В їдальні працюють висококваліфіковані кухарі, дієтсестри, офіціанти.
Дієтотерапія починається з призначення лікуючим лікарем дієти у відповідності з основним захворюванням, його стадією, ступенем тяжкості, супутніми захворюваннями, та ускладненнями. Враховуються й інші індивідуальні чинники. Основними застосовуваними дієтами є № 1, 5, 8, 9, 10, 15, відповідні провідним лікувальним профілями Центру.

 


 

(с) 2023

Запис до лікаря